Valašské město Vsetín najdeme ve Zlínském kraji, asi 60 kilometrů jihovýchodně od Olomouce a 27 kilometrů severovýchodně od Zlína. Vlastníte zde automobil, kterému za chvíli končí technická, a hledáte stanici, která vám ji prodlouží? Na následujících řádcích vám poradíme, kde můžete najít kvalitní stanice kontroly a taky, jak ušetřit na výdajích spojených s provozem vašeho plechového miláčka.

Kontrola auta před technickou

Abyste se nemuseli obávat, zda vaše auto projde technickou, je vhodné si domluvit schůzku s automechanikem, který se na váš vůz nejprve podívá a posoudí, co by stálo za to opravit. Většina automechaniků je schopná problém vyřešit na místě a vy se poté nemusíte strachovat, že technik ze stanice objeví problém, kvůli kterému technickou neprodlouží.

Kdo šetří, neprohloupí

Chtěli byste na samotné prohlídce ušetřit? Pokud musí vaše auto absolvovat i měření emisí, můžete si tuto akci domluvit u příležitosti jedné návštěvy. Technici ze stanice kontroly vám tímto mohou nabídnout výhodnější cenu, či drobnou slevu. Ušetřit můžete také na povinném ručení, které si můžete nezávazně porovnat prostřednictvím naší kalkulačky.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.