Obec Poličná najdeme v okrese Vsetín ve Zlínském kraji. Aktuálně tady žije na 1 700 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte automobil? Pak budete dřív nebo později shánět stanici technické kontroly, kde mu nechat prodloužit technickou. Poradíme, kam v Poličné zajet a jak (nejen) na technické ušetřit.

Kdo je připraven, není překvapen

Bez platné technické vám hrozí pokuta až do výše 10 000 Kč, v krajním případě i zákaz řízení. Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho nechat zkontrolovat u zkušeného mechanika, případně v ověřeném autoservisu. Pokud je potřeba nechat u automobilu změřit také emise, domluvte si jejich měření u samotné příležitosti technické. Můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu.

Ušetřete ještě víc

A šetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si porovnáte pomocí naší nezávislé kalkulačky. Možná taky najdete výhodnější nabídku nebo lepší cenu. Novou pojistku si pak snadno sjednáte z pohodlí domova.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.