Březolupy najdeme v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji, asi šestnáct kilometrů od Zlína. Pokud tady bydlíte a potřebujete v Březolupech zajet na STK, pak nepřestávejte číst následující řádky. Zjistíte, kde vám auto zkontrolují a jak na jeho provozu ještě více ušetřit.

Příprava auta na STK je nesmírně důležitá

Ještě před tím, než se na STK v Březolupech objednáte, nenechávejte samotnou návštěvu náhodě a auto svěřte do rukou zkušeného automechanika. Ten zkontroluje nejen celkový stav automobilu, ale taky složení povinné výbavy. Vyhnete se tak dalším dodatečným nákladům, a taky minimalizujete riziko toho, že vám „technickou“ neprodlouží.

Ušetřete na kontrole i dalších výdajích

Průměrná cena za technickou kontrolu se napříč republikou pohybuje okolo 900 až 1100 korun. Ušetřit můžete nejen tím, že auto na technickou připravíte, ale i kombinací technické kontroly a měření emisí, což může odborník zvládnout během jediné návštěvy.

A ušetřit můžete také na dalších výdajích, neodmyslitelně souvisejících s provozem automobilu. Řeč je třeba o povinném ručení, které si u nás bezplatně porovnáte a zjistíte, zda za něj současné pojišťovně neplatíte víc než je nezbytně nutné.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.