Březolupy najdeme v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji, asi šestnáct kilometrů od Zlína. Pokud tady bydlíte a potřebujete v Březolupech zajet na STK, pak nepřestávejte číst následující řádky. Zjistíte, kde vám auto zkontrolují a jak na jeho provozu ještě více ušetřit.

Příprava auta na STK je nesmírně důležitá

Ještě před tím, než se na STK v Březolupech objednáte, nenechávejte samotnou návštěvu náhodě a auto svěřte do rukou zkušeného automechanika. Ten zkontroluje nejen celkový stav automobilu, ale taky složení povinné výbavy. Vyhnete se tak dalším dodatečným nákladům, a taky minimalizujete riziko toho, že vám „technickou“ neprodlouží.

Ušetřete na kontrole i dalších výdajích

Průměrná cena za technickou kontrolu se napříč republikou pohybuje okolo 900 až 1100 korun. Ušetřit můžete nejen tím, že auto na technickou připravíte, ale i kombinací technické kontroly a měření emisí, což může odborník zvládnout během jediné návštěvy.

A ušetřit můžete také na dalších výdajích, neodmyslitelně souvisejících s provozem automobilu. Řeč je třeba o povinném ručení, které si u nás bezplatně porovnáte a zjistíte, zda za něj současné pojišťovně neplatíte víc než je nezbytně nutné.