Na pomezí Bílých Karpat a Vizovických vrchů, v údolí říčky Kloboučky, leží město Valašské Klobouky. Valašské Klobouky se nachází ve Zlínském kraji, asi 27 kilometrů jihovýchodně od Zlína. Město je známé nejen svou bohatou zimní kulturou, ale také díky své rozsáhlé horské turistice. Žijete ve Valašských Kloboucích a končí vašemu autu technická? My vám poradíme, kam zajet a jak na provozu vozidla ušetřit!

Důležitá je příprava

Před návštěvou stanice technické kontroly si nechte svůj vůz zkontrolovat zkušeným automechanikem v servise. Většina těchto mechaniků ví, na co se při technické kontrole zaměřují, a proto vás předem upozorní na možné nedostatky, které by mohly získání technické znesnadnit a opraví je. Kromě vyhovujícího technického stavu se během technické kontrolují i dokumenty k vozidlu a složení povinné výbavy.

Pár tipů, se kterými ušetříte

Ušetřit na provozu vozidla můžete hned několika způsoby. Při domlouvání technické kontroly se můžete daného technika zeptat, zda si spolu s technickou můžete nechat změřit také emise. Většina stanic toto umožňuje a díky tomu vám můžou poskytnout lepší cenu. Dalším způsobem, jak ušetřit, je i povinné ručení. Pomocí naší nezávislé kalkulačky si snadno porovnáte jeho výši, případně si online sjednáte nové pojištění tam, kde vám nabídnou výhodnější podmínky.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.