Rožnov pod Radhoštěm najdeme v okrese Vsetín ve Zlínském kraji. Aktuálně zde žije asi 16 000 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte automobil? Pokud jste odpověděli kladně, pak budete dřív nebo později shánět stanici, kde mu prodlouží technickou. Abychom vám ušetřili čas, máme pro vás aktuální kontakty i adresu a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Kdo je připraven, není překvapen

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho nechat zkontrolovat u zkušeného mechanika nebo v autoservisu. Vy si mezitím zkontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty které budete během technické předkládat. A pamatujte, pokud byste na silnici vyrazili bez platné technické, hrozí vám pokuta až do výše 10 000 korun, případně zákaz řízení.

Šetřete tam, kde to má smysl

Na technické prohlídce můžete ušetřit ve chvíli, kdy ji spojíte s měřením emisí. Řada stanic technické kontrol vám totiž dokáže nabídnout výhodnější cenu, nebo alespoň menší slevu. A šetřit můžete i na povinném ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Snadno ji sjednáte online!