Ve Zlínském kraji, 23 kilometrů jihozápadně od Zlína u levého břehu řeky Moravy leží město Uherské Hradiště. Potřebujete zde autu nechat prodloužit technickou a nevíte, kam přesně se vydat? My vám kromě umístění technické stanice prozradíme i pár tipů, jak můžete ušetřit na provozu vozidla.

Dbejte na přípravu

Svůj automobil byste měli před navštívením STK nechat zkontrolovat zkušeným automechanikem. Ten se vozu podívá na stav pneumatik, brzdy, světla, korozi a mnoho dalšího. V případě, že by bylo něco v nepořádku, odstraní tento problém na místě.

Jak nešetřit, ale ušetřit

Na provozu vozidla můžete ušetřit mnoha způsoby. Jedním z nich je spojení samotné technické spolu s emisemi. Díky tomu vám technik může poskytnout lepší cenu za tyto dva úkony, spojené do jednoho. Kromě samotné prohlídky můžete ušetřit také na povinném ručení a to tím, že si u nás nezávazně spočítáte pomocí kalkulačky to, jestli náhodou u konkurence nezaplatíte míň, než platíte dosud.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.