Turisticky významnou lokalitu Lukov najdeme severovýchodně od Zlína, na území Valašska. Aktuálně tady žije zhruba 1 700 obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud vlastníte automobil, pak budete poprvé po čtyřech letech a dále pak každé dva roky shánět adresu a kontakty stanice technické kontroly Lukov.

Na technickou se připravte

Vyrážet na silnice bez platné technické je nejen krajně neprozíravé, ale taky zakázané. Hrozí vám totiž vysoká pokuta a v krajním případě taky zákaz řízení. Proto je nutné nechat auto po čtyřech letech od zakoupení (nový vůz) a každé následující dva roky překontrolovat na stanici technické kontroly.

Aby vše proběhlo bez komplikací a problémů, zavezte vůz do autoservisu nebo ke zkušenému mechanikovi. Ten vůz zkontroluje, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty.

Chcete ušetřit?

Potřebujete nechat u vozu změřit emise? Domluvte si jejich měření na termín technické prohlídky. A šetřete taky na dalších výdajích – třeba na povinném ručení, které si u nás můžete porovnat, případně vybrat to, které vám bude nastavenými parametry nejvíce vyhovovat.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Lukov

Podhoran Stk, S.r.o., Pod Kaštany 499, 763 17 Lukov, tel. +420777164617

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.