Kunovice jsou městem v okrese Uherské Hradiště, který je součástí Zlínského kraji. Konkrétně je můžeme hledat tři kilometry jižně od Uherského Hradiště na řece Olšavě. Kunovice obývá zhruba 5 550 stálých obyvatel. Pokud vlastníte plechového miláčka a patříte mezi ně, co dva roky budete pravděpodobně shánět adresu a kontakty stanice technické kontroly Kunovice.

Kam s vozem zajet a kolik to bude stát?

Bez platné technické na silnice nesmíte. Pokud byste to přece jen „riskli“, hrozí vám pokuta až do výše 10 000 korun, případně zákaz řízení. Proto je potřeba platnost technické hlídat a s dostatečným předstihem se objednat kvůli jejímu prodloužení. STK vás (v závislosti na konkrétním městě nebo obci) vyjde na 900 až 1300 korun.

Kdo je připraven, není překvapen

Ještě před tím, než si domluvíte termín technické, nechte auto zkontrolovat v autoservisu. Minimalizujete tak riziko, že technickou neprojdete. Při objednávání STK se domluvte i na měření emisí. Pokud ho spojíte s technickou, můžete získat zajímavou slevu. A ušetřit můžete třeba taky na povinném ručení, které si snadno porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Požádejte o ni online!

Stanice technické kontroly Kunovice

STK Kunovice s.r.o, nám. Svobody 578, 686 04 Kunovice, tel. +420 572 548 548