Obec Vlčnov najdeme v malebném Zlínském kraji v okrese Uherské Hradiště, asi 5 kilometrů jihozápadně od Uherského Brodu. Žijete zde a končí vám na autě technická? Zde přinášíme stručný přehled stanic technické kontroly ve Vlčnově a také pár tipů, jak na provozu auta ušetřit.

Dvakrát kontroluj, jednou přijeď

Ještě před tím, než si domluvíte schůzku na stanici, zavolejte svému automechanikovi, zda by na vás neměl čas a auto vám nezkontroloval. Během technické kontroly je nutné mít v pořádku mnoho věcí. Mezi ty nejdůležitější patří například nesjeté pláště, správně svítící světla, funkční brzdový systém, dostatek provozních kapalin a mnoho dalších. Automechanici většinou vědí, co se na autě kontroluje, a proto se na to zaměří. Případné problémy autu většinou opraví rovnou na místě.

Jak ušetřit na provozu vozidla

Potřebujete-li na vašem voze nechat změřit emise, domluvte si tuto proceduru spolu se samotnou STK. Technici vám díky tomu mohou nabídnout výhodnou cenu, nebo alespoň poskytnout slevu. Na provozu vozidla můžete ušetřit také porovnání cen povinného ručení. Ptáte se jak? Jednoduše. Naše praktická kalkulačka vám umožní zjistit, zda neplatíte víc, než musíte, a to během chvilky.