Ostrožskou Lhotu najdeme v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji. Podle nejnovějších informací tady žije přibližně 1 500 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Nebo tady jednoduše potřebujete nechat prodloužit technickou vašemu vozidlu? Pak vám poradíme, kde hledat stanici technické kontroly Ostrožská Lhota a jak se sem objednat.

STK nenechávejte na náhodě

Bez platné technické na silnice nesmíte. Pokud byste to přece jen „riskli“, hrozí vám pokuta až do výše 10 000 korun, a v krajním případě i zákaz řízení. Abyste samotnou kontrolou prošli bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré nechat vozidlo zkontrolovat zkušenému mechanikovi nebo ho zavézt do servisu, kde odstraní případné závady, které by mohly získání technické ztížit.

Šetřete tam, kde to má smysl

Chcete ušetřit? Pokud potřebujete nechat u auta změřit emise, domluvte se na jejich měření u příležitosti samotné technické prohlídky. Někde vám můžou nabídnout lepší cenu, jinde zajímavou slevu. Šetřit ale můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si porovnáte pomocí našeho praktického srovnávače.