Holešov je městem v okrese Kroměříž, které leží zhruba 17 km severozápadně od Zlína, ve Zlínském kraji. Aktuálně zde žije asi 12 tisíc stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud ano a ještě k tomu vlastníte automobil, budete dřív nebo později shánět adresu stanice technické kontroly Holešov. Abychom vám ušetřili čas i hledání, našli jsme ji za vás!

Cena technické se různí

Pravidelnou technickou prohlídku je potřeba poprvé absolvovat po čtyřech letech uvedení auta do provozu. Potom je potřeba technickou co dva roky prodlužovat. Cena a provedení technické kontroly se různí dle měst, ale i jednotlivých stanic, kde necháte vůz zkontrolovat. Obecně ale počítejte s 900 až 1300 korunami.

Nevyhazujte peníze oknem

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré nechat ho před samotnou STK zkontrolovat zkušeným mechanikem. Ten se zaměří na stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností. Vy si mezitím můžete zkontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty, které budete k technické předkládat.

Ušetřete na provozu vozidla

Pokud je u vašeho vozu vyžadováno také měření emisí, zkuste se na něm domluvit u příležitosti samotné technické. Řada STK vám dokáže nabídnout zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. A ušetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba cenu povinného ručení, kterou si u nás jednoduše zkontrolujete prostřednictvím nezávislé online kalkulačky.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.