Ve Zlínském kraji, 15 kilometrů severně od Vsetína, leží Valašské Meziříčí. Valašské Meziříčí najdeme na soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy a díky svému hlavnímu dopravnímu uzlu je často nazýváno Valašskými Aténami. Končí vám na autě technická a hledáte tady místo, kde ji nechat prodloužit? Zde vám přinášíme seznam STK, kam můžete přijet.

Nepodceňte přípravu

Ještě před tím, než navštívíte stanici technické kontroly, vydejte se do autoservisu a nechte tady auto zkontrolovat. Mnoho servisů spolupracuje právě s STK, a proto se zaměří přímo na věci, které kontrole podléhají. Řadu problémů, které by mohly ohrozit prodloužení technické, jsou navíc automechanici schopni vyřešit a opravit na místě. Na autě byste tak neměli mít sjeté pláště, měly by vám správně svítit všechna světla, auto řádně brzdit a mnoho dalšího.

Jak ušetřit?

Věděli jste, že na provozu automobilu můžete ušetřit? Během objednávání termínu STK se domluvte s technikem zároveň také na emisní kontrole. Díky tomu vám stanice může poskytnout lepší cenu, či zajímavou slevu. Kromě STK můžete ušetřit také na povinném ručení. Díky naší nezávazné kalkulačce si snadno porovnáte cenu povinného ručení a třeba zjistíte, že za pojistku platíte víc, než je nezbytně nutné.