Hledáte-li stanici technické kontroly ve městě Vlachovo Březí, které se nachází v Jihočeském kraji v okrese Prachatice, připravili jsme si pro vás stručný přehled stanic, na které můžete se svým autem zajet. K tomu vám přinášíme taktéž tipy a rady, jak ušetřit na provozu vašeho plechového miláčka.

Řádná příprava před STK nikdy není na škodu

Před plánovanou technickou je vhodné vzít vašeho oře na kontrolu ke zkušenému automechanikovi. Ten se na vůz podívá a případné problémy okamžitě na místě vyřeší. Někteří mechanici jsou už na tyto procedury zvyklí, proto přesně ví, na co se zaměřit. Vy si mezitím zkontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické předkládat.

Provoz vozidla vás může vyjít i levněji než teď

Na provozu vozidla jde ušetřit hned několika způsoby. A to i bez toho, abyste strádali. Pokud je u vašeho vozidla povinná taktéž kontrola emisí, je lepší si ji domluvit spolu s technickou kontrolou. Díky tomu vám může stanice navrhnout lepší cenu anebo alespoň hezkou slevu. Dalším tipem, jak ušetřit, je povinné ručení. Prostřednictvím naší kalkulačky si můžete během několika mála minut zjistit, zda u konkurence můžete platit mnohem méně, než platíte teď.