Obec Smilovy Hory najdeme v okrese Tábor a Jihočeském kraji. Žije tady zhruba 400 stálých obyvatel. Pokud zde hledáte stanici technické kontroly, kde by prodloužili technickou vašemu plechovému miláčkovi, poradíme, kam s vozem zajet a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Důležitost kontroly vozu nepodceňujte

Spousta řidičů vozí automobil na technickou prohlídku bez toho, aby ho nechala zkontrolovat zkušeným mechanikem nebo v autoservise. A to je zcela zásadní chyba. Automechanik totiž vůz před technickou prohlídne, zkontroluje jeho brzdy, provozní kapaliny, pneumatiky a další náležitosti, případně odstraní závady, které by mohly získání nebo prodloužení technické ohrozit. Ve finále tak máte jistotu, že vůz prohlídkou projde bez zbytečných komplikací a průtahů.

Máme pro vás tip, jak ušetřit

Chcete na provozu automobilu ušetřit? Domluvte si technickou a emisní kontrolu na jeden termín! Častokrát vám může vybraná stanice technické kontroly nabídnout zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. A pokud chcete šetřit i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí, porovnejte si pomocí našeho srovnávače cenu povinného ručení. Pokud najdete výhodnější nabídku, sjednat si ji můžete klidně online a z pohodlí domova.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.