Mirotice najdeme v Jihočeském kraji v okrese Písek. První zmínka o tomto městě pochází z roku 1254. Aktuálně tady žije asi 1200 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte automobil? Poradíme vám, kam s ním zajet na pravidelnou technickou.

Kontrolu se nevyplatí podceňovat

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho před samotnou návštěvou stanice technické kontroly Mirotice zavézt ke zkušenému automechanikovi nebo do specializovaného servisu. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během prohlídky předkládat.

Víme, jak ušetřit

Pokud potřebujete nechat u vozu změřit taky emise, domluvte se na jejich měření u příležitosti samotné prohlídky. Získat můžete zajímavou slevu nebo výhodnější cenu. Chcete na provozu vozidla ještě víc ušetřit? Porovnejte si pomocí našeho srovnávače ceny povinného ručení a vyberte si to, které vám bude nastavenými parametry nejvíce vyhovovat.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Mirotice

STK Mirotice, Družstevní 335, 398 01 Mirotice, tel. +420 382 229 094

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.