Město Sezimovo Ústí najdeme v okrese Tábor v Jihočeském kraji, asi 4 kilometry jižně od Tábora, na soutoku Kozského potoka a Lužnice. Žije zde přibližně 7 200 stálých obyvatel. Pokud mezi ně patříte a zároveň vlastníte automobil, pravděpodobně vás bude zajímat, kde mu nechat prodloužit technickou.

Technickou prohlídku nepodceňujte

Abyste s vozem mohli vyrazit na silnici, musí mít platnou technickou. V opačném případě riskujete pokutu až do výše 10 000 Kč, případně i zákaz řízení. Proto je potřeba platnost technické průběžně kontrolovat a „nálepku“ pravidelně obnovovat. Aby vůz prohlídkou prošel bez zbytečných komplikací, je dobré ho před návštěvou stanice technické kontroly Sezimovo Ústí zavézt do autoservisu nebo ke zkušenému mechanikovi, který auto zkontroluje, případně odstraní závady, které by mohl získání technické ztížit.

Ušetřete na povinném ručení

Šetřit můžete nejen ve chvíli, kdy spojíte technickou prohlídku s měřením emisí, ale také pokud si pomocí naší online kalkulačky srovnáte cenu povinného ručení u konkurence. Možná tak zjistíte, že platíte zbytečně mnoho. Našli jste výhodnější nabídku? Jednoduše si novou pojistku sjednejte online bez toho, abyste museli opouštět pohodlí domova.