Prachatice jsou druhým nejmenším okresním městem v Česku. Najdeme ho v Jihočeském kraji, asi 35 kilometrů západně od Českých Budějovic. Historické jádro města Prachatice je od roku 1981 městskou památkovou rezervací. Aktuálně v Prachaticích žije asi 11 tisíc stálých obyvatel. Jste jedním z nich a sháníte tady stanici technické kontroly, kde necháte autu prodloužit technickou? Máme pro vás tipy, kam s vozem zajet i pár rad, jak ušetřit.

Auto na technickou důkladně připravte

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho nechat zkontrolovat zkušeným mechanikem nebo ho zavézt do nejbližšího autoservisu, kde vůz prohlédnou, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit nebo úplně znemožnit. Vy si mezitím zkontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické předkládat.

Kdo šetří, má za tři…

Potřebujete nechat u vozidla změřit taky emise? Domluvte si jejich měření u příležitosti technické. Získat můžete zajímavou slevu, nebo alespoň výhodnější cenu. Chcete na provozu vozidla ještě víc ušetřit? Porovnejte si pomocí naší nezávislé kalkulačky ceny povinného ručení. Pokud najdete výhodnější nabídku, snadno si ji sjednáte online bez toho, abyste museli opouštět pohodlí domova.

Stanice technické kontroly Prachatice

Stanice Technické Kontroly - Osobní Vozidla, Žižkova 117, 384 22 Vlachovo Březí, tel. +420 388 320 153

Stanice Technické Kontroly - Osobní Vozidla, Vodňanská 964, 383 01 Prachatice, tel. +420 388 310 656

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.