Historické město Soběslav najdeme v Jihočeském kraji, asi 18 kilometrů jižně od Tábora. Aktuálně zde žije zhruba 6900 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a přemýšlíte, kde tady nechat vozidlu prodloužit technickou? Poradíme vám, kam s autem zajet a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Na technickou se vyplatí připravit

Aby technická prohlídka dopadla na výbornou, a vy jste nemuseli složitě řešit „dočasnou“ 30denní nálepku, je dobré nechat vůz před samotnou návštěvou stanice technické kontroly Soběslav, zkontrolovat zkušeným mechanikem v autoservise. Pokud objeví závadu, zpravidla na místě ji odstraní a vy se nemusíte obávat, že by auto technickou neprošlo.

Tipy, jak (nejen) na technické ušetřit

Zajímá vás, jak nějakou tu kačku ošetřit? Zkuste si domluvit technickou a emisní prohlídku na jeden termín. Často vám mohou na vybrané STK nabídnout výhodnější cenu nebo alespoň menší slevu. Šetřit ale můžete též na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí našeho online srovnávače.