Český Krumlov najdeme 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Rozkládá se pod hřebenem Blanského lesa a protéká jím řeka Vltava. Pokud žijete v jednom z nejvýznamnějších turistických a kulturních center jižních Čech a hledáte tady stanici technické kontroly, máme pro vás tip, kam zajet i rady, jak na provozu vozu ušetřit.

Připravte se, vyplatí se vám to

Aby „technická“ proběhla bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré se na ni odpovídajícím způsobem připravit. V první řadě byste měli auto zavézt ke specializovanému mechanikovi, který zkontroluje všechny nezbytnosti, případně opraví co je potřeba. Vy si mezitím překontrolujte doklady, které budete během kontroly předkládat k nahlédnutí. Jde o malý i velký technický průkaz, zelenou kartu a protokol měření emisí (pokud jej vozidlo někdy absolvovalo).

Ušetřete na technické i pojištění

Pokud je potřeba u vašeho vozu změřit emise, domluvte se na jejich měření v den technické kontroly. Získat můžete zajímavou cenu nebo alespoň menší slevu. Zajímá vás, jak na provozu vozidla ještě více ušetřit? Porovnejte si prostřednictvím naší kalkulačky cenu povinného ručení a zjistěte, jestli neplatíte zbytečně víc než je nutné.