Na řece Vltavě, 28 kilometrů severně od Českých Budějovic, leží v Jihočeském kraji město Týn nad Vltavou. Město je známé díky svému historickému jádru a loutkovou historií rodu Kopeckých. Končí vám na autě technická a v Týnu nad Vltavou hledáte stanici technické kontroly, kam byste mohli jet „technickou“ prodloužit? My vám poradíme, kde hledat a k tomu přidáme pár užitečných tipů, jak můžete ušetřit na provozu vozidla.

Co je dobé obstarat, než se vydáte na technickou

Před samotnou technickou byste měli vyrazit za zkušeným automechanikem, který se vám podívá na technický stav vašeho vozidla. Díky tomu předejdete mnoha nepříjemným překvapením, mezi které patří hlavně neprodloužení technické. V autoservise vám zkontrolují stav pneumatik, brzd, hladinu provozních kapalin, funkčnost světel, korozi, podvozek a mnoho dalšího. Vy si mezitím zkontrolujete dokumenty, které po vás budou na stanici technické kontroly vyžadovat.

Jak ušetřit na provozu vozidla?

Ušetřit lze mnoha způsoby. Jedním z nich je spojení emisí spolu s technickou kontrolou. Technik ze stanice vám díky tomu může nabídnout lepší cenu, která vás rozhodně mile překvapí. STK ale rozhodně není jediná možnost, jak ušetřit. Plaťte výrazně méně i na povinném ručení! Při využití naší nezávazné kalkulačky můžete během pár okamžiků zjistit, kolik ušetříte třeba změnou pojistky a jejím převedením ke konkurenci.