V Třeboňské pánvi, mezi rybníky Svět a Rožmberk se rozkládá město Třeboň. Třeboň je známá pro svou bohatou lázeňskou a rekreační historii i rybářský průmysl. Město leží pouhých 22 kilometrů od Českých Budějovic. Pocházíte z Třeboně a hledáte stanici, kde vašemu vozu prodlouží technickou? U nás zjistíte, kam s vozem zajet a dozvíte se i pár tipů, jak ušetřit.

Jak se nachystat na technickou?

Na technickou se dá připravit velice jednoduše, a to návštěvou ověřeného autoservisu. Tam se vám zkušení automechanici podívají na celkový technický stav vozidla a drobné neduhy, které by mohly technickou ohrozit, opraví na místě. Vy si mezitím přichystáte dokumenty, které po vás budou vyžadovat na stanici technické kontroly.

Jak můžete na provozu vozidla ušetřit?

Během toho, co se budete objednávat na technickou, zkuste si s technikem domluvit v rámci jedné návštěvy také emisní kontrolu. Díky tomu vám může stanice poskytnout zajímavou slevu. Kromě toho můžete ušetřit také na svém povinném ručení. Pomocí našeho nezávislého kalkulátoru si můžete během několika okamžiků srovnat nabídky povinného ručení a například zjistit, že je možné platit u konkurence méně.