Jindřichův Hradec najdeme v Jihočeském kraji, 43 kilometrů severovýchodně od Českých Budějovic na řece Nežárka. Trvale tady žije přibližně 21 tisíc obyvatel. Pokud patříte mezi ně a potřebujete tady nechat prodloužit technickou vašemu vozu, ušetříme vám čas s hledáním adresy i kontaktů stanice technické kontroly Jindřichův Hradec. Zároveň připojíme tipy, jak ušetřit.

Co dělat před STK?

Aby byla technická vozu bez problémů prodloužena, vyplatí se s ním zajet do servisu nebo ke zkušenému automechanikovi, který se na něj pořádně podívá a auto na kontrolu připraví. V servisu mají rovnou v nabídce také služby spojené právě s STK a vědí, na co se mají zaměřit.

Případné nedostatky pak ihned opraví. A vy si mezitím můžete překontrolovat složení povinné výbavy a veškeré dokumenty, které budete během technické předkládat. Jde především o velký TP, malý techničák, případně výsledky měření emisí.

Kdo šetří, má za tři!

Potřebujete nechat u vozu změřit emise? Domluvte si tuhle službu u příležitosti samotné technické. Získat můžete lepší cenu nebo alespoň zajímavou slevu. A ušetřit můžete taky na dalším výdaji, který s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Jde o povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte prostřednictvím našeho online srovnávače. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji online!