Cestovní pojištění – srovnání cen

Cesta do zahraničí není spojena pouze s případnými lákadly, ale také s případnými povinnostmi. Mezi ty patří nutnost cestovní pojistky. V tomto směru pomůže cestovní pojištění srovnávač, který je jednoduchou, rychlou a kdykoliv dostupnou možností, jak vybrat tu pravou pojistku s ohledem na konkrétní zemi, ale i s ohledem na konkrétní požadavky.

Co lze porovnávat?

Chcete-li právě náš cestovní pojištění srovnávač využít, můžete v rámci něho porovnat celou řadu možností. Můžete se zaměřit na to, co pojistka obsahuje, což jsou rizika zdravotní, ale i pojištění zavazadel, nebo odpovědnosti. Dále je možné porovnávat i výše pojistných limitů, tedy maximální vyplácené částky. To nejdůležitější, co je třeba porovnat, je zcela určitě cena, která se může lišit i o stovky až tisíce korun.

Nejenom porovnání, ale i uzavření

Pokud však cestovní pojištění srovnávač chceme využívat, nemusí to být jenom proto, abychom si udělali přehled o nabídce a cenách. Je totiž možné vybranou pojistku ihned uzavřít, a to jednoduše z pohodlí domova.

Stačí vyplnit několik základních informací, provést platbu a už si jenom vytisknout informativní kartičky. Následně lze bez obav vyrazit do zvolené země s jistotou, že nás pojišťovna plně ochrání.


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 121