Světlá nad Sázavou je městem v okrese Havlíčkův Brod v kraji Vysočina. Město, které je symbolem výrobky skla a kamene najdeme asi 14 kilometrů severozápadně od Havlíčkova Brodu na soutoku Sázavy a Sázavky. Město se skládá z 15 místních částí a obývá ho přibližně 6 400 stálých obyvatel. Pokud jste jedním z nich a přemýšlíte, kde tady nechat vozu prodloužit technickou, máme pro vás informace, které hledáte.

Na technickou se připravte

Ještě před tím, než se na technickou prohlídku objednáte, domluvte si kontrolu u zkušeného automechanika nebo ve specializovaném autoservise. Tady vůz prohlédnou a odstraní případné závady, které by mohly získání technické ztížit nebo dokonce úplně zhatit. Vy si mezitím nezapomeňte překontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během prohlídky předkládat.

Praktické tipy, jak ušetřit

Chcete na technické prohlídce ušetřit? Zkuste si domluvit technickou na stejný termín jako měření emisí. Získat můžete zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Pokud chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit, porovnejte si pomocí naší nezávislé online kalkulačky ceny povinného ručení. Snadno tak zjistíte, zda neplatíte víc, než je nezbytně nutné.