Pelhřimov najdeme v západní části kraje Vysočina, v údolí říčky Bělé v Křemešnické vrchovině. Město, ve kterém žije asi 16 000 stálých obyvatel, leží 27 kilometrů západně od Jihlavy a 74 kilometrů severovýchodně od Českých Budějovic. Pokud vlastníte vozidlo a potřebujete mu tady nechat prodloužit technickou, víme kam s ním zajet.

Technickou nepodceňujte

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací, je dobré ho před samotnou návštěvou stanice technické kontroly Pelhřimov zavézt ke zkušenému automechanikovi nebo do servisu. Tady ho překontrolují, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit. Vy si mezitím můžete zkontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické prohlídky předkládat.

Ušetřete na technické i dalších výdajích

Věděli jste, že pokud spojíte technickou prohlídku a měření emisí, můžete získat výhodnější cenu nebo alespoň nějakou tu slevu? Pokud chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit, porovnejte si pomocí našeho online srovnávače ceny povinného ručení. A když najdete výhodnější nabídku, snadno si ji sjednáte z pohodlí domova.