Na západě Moravy, 46 kilometrů západně od Brna, na soutoku řek Oslavy a Balinky leží město Velké Meziříčí. Nářečně je město většinou nazýváno Medřič. Žijete zde a potřebujete nechat autu prodloužit technickou? Poradíme vám, kam zajet a jak na provozu vozidla ušetřit.

Příprava je základ

Ještě před tím, než se na STK vydáte, nechte své auto zkontrolovat u zkušených automechaniků. Ti vám kromě pneumatik, světel, brzd a provozních kapalin zkontrolují další věci, které by mohly získání technické ohrozit. Vy si mezitím zkontrolujete povinnou výbavu a všechny potřebné dokumenty, které po vás na technické budou vyžadovat.

Rady, díky kterým můžete ušetřit

Některé stanice technické kontroly vám mohou nabídnout slevu, či lepší cenu, pokud si při objednání domluvíte také emisní kontrolu. Kromě STK můžete ušetřit také na povinném ručení. To si můžete nezávazně porovnat pomocí naší kalkulačky. Třeba zjistíte, že u konkurence můžete platit méně než doposud.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.