Obec Kralice nad Oslavou leží východně od Třebíče a žije tady zhruba 1000 stálých obyvatel. Obec od roku 1960 sestává ze dvou částí – Kralic nad Oslavou a Horních Lhotic. Bydlíte tady a hledáte, kam zavézt auto kvůli prodloužení technické? Prozradíme vám adresu, kontakty i tipy, jak (nejen) na technické ušetřit.

Co hrozí za propadlou technickou?

Bez platné technické na silnice nesmíte. Pokud to přece jen „risknete“, hrozí vám pokuta ve výši 10 000 Kč a v krajním případě i zákaz řízení. Proto je dobré platnost technické průběžně kontrolovat a na vybrané STK ji obnovovat v pravidelných intervalech.

Kolik to bude stát a jak ušetřit?

Ceny provedené technické se liší. Zatímco někde zaplatíte devět stovek, jinde po vás můžou chtít i 1300 korun. Naštěstí existují způsoby, jak ušetřit. Jedním z nich je třeba spojení technické kontroly s měřením emisí. Někde můžete získat zajímavou slevu, jinde třeba výhodnější cenu.

Šetřete tam, kde to dává smysl

A šetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozu neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení. Jeho cenu si můžete snadno porovnat prostřednictvím naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nebo levnější nabídku? Sjednejte si ji pohodlně online!

Stanice technické kontroly Kralice nad Oslavou

Autoopravy Pavel Dvořák, Nad Kralickým kopcem 307, 675 71 Náměšť nad Oslavou, tel. +420 773 454 480