Humpolec najdeme v okrese Pelhřimov v kraji Vysočina, 23 kilometrů severozápadně od Jihlavy. Aktuálně tady žije asi 11 000 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a pořídili jste si automobil? Pak budete dřív nebo později řešit, kam zajet a nechat si prodloužit technickou. Máme pro vás adresu stanice technické kontroly Humpolec, kontakty i tipy, jak ušetřit.

Jak se připravit na technickou?

Aby byla technická vozidlu prodloužena bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré se na ni odpovídajícím způsobem připravit. Ještě než si domluvíte termín návštěvy na vybrané stanici technické kontroly v Humpolci, zavezte vůz ke zkušenému mechanikovi.

Ten by měl překontrolovat stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností. Vy si mezitím můžete zkontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty (velký TP, malý techničák, případně výsledky měření emisí), které budete k technické předkládat.

Ušetřete na prohlídce i povinném ručení

Potřebujete nechat u auta změřit emise? Domluvte si jejich měření na termín technické prohlídky. Řada servisů vám nabídne výhodnější cenu nebo alespoň zajímavou slevu.

A ušetřit můžete i na povinném ručení. Jeho cenu si snadno porovnáte prostřednictvím našeho online srovnávače. Našli jste výhodnější nabídku? Novou smlouvu můžete uzavřít klidně online.