Dolní Cerekev obývá více než tisícovka stálých obyvatel. Najdeme ji v okrese Jihlava a kraji Vysočina. Bydlíte tady a hledáte stanici technické kontroly? Usnadníme vám práci a prozradíme, kam s vaším plechovým miláčkem zajet. Zároveň připojíme i pár tipů na to, jak ušetřit.

Základem úspěchu je příprava

Staré známé pořekadlo říká, že kdo je připraven, není překvapen. To samozřejmě platí taky pro samotnou kontrolu, kterou vám provedou na technické stanici Dolní Cerekev. Aby jí váš vůz prošel bez komplikací a problémů, je dobré ho nechat zkontrolovat zkušeným mechanikem. Ten se během kontroly zaměří na stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin a dalších věcí, na které se během STK zaměřují. Vy si mezitím překontrolujte malý i velký technický průkaz, zelenou kartu, případně protokol měření emisí.

Zjistěte, jak ušetřit

Pokud měření emisí potřebujete obnovit, domluvte si ho na stejný termín jako samotnou technickou. Řada autoservisů vám může nabídnout zajímavou slevu nebo výhodnější cenu. A ušetřit můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozu neodmyslitelně souvisí. Jedná se třeba o povinné ručení, které si snadno porovnáte prostřednictvím našeho nezávislého online srovnávače.