Havlíčkův Brod je město ve stejnojmenném okrese, které najdeme asi 23 km severně od Jihlavy na řece Sázavě. Pokud máte bydliště v tomhle významném dopravním uzlu, který leží zhruba uprostřed České republiky, a vlastníte plechového miláčka, pak budete pravděpodobně dřív nebo později shánět adresu stanice technické kontroly Havlíčkův Brod. Na následujících řádcích vám ušetřím čas i peníze!

Na kontrolu se připravte

Ještě před tím, než zavoláte na níže uvedené číslo, zavezte automobil do servisu a nechte jej zkontrolovat odborníkem. Ten se zaměří nejen na brzdy, motor, ale taky provozní kapaliny, světla a další náležitosti, které bude potřeba během STK zkontrolovat. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během kontroly předkládat.

Ušetřete na STK i povinném ručení

Věděli jste, že na samotné prohlídce můžete zajímavým způsobem ušetřit? Pokud je u vašeho vozu vyžadováno měření emisí, domluvte si ho na stejný termín, jako technickou. Řada poskytovatelů této služby vám dokáže nabídnout výhodnější cenu nebo alespoň malou slevu.

A ušetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Jde třeba o povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte prostřednictvím našeho nezávislého online srovnávače. Pokud najdete výhodnější nabídku, snadno ji uzavřete online.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.