Město Telč najdeme v okrese Jihlava v kraji Vysočina, asi 25 kilometrů jihozápadně od Jihlavy. Historické jádro Telče je cennou městskou památkovou rezervací a je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Ve městě žije přibližně 5 300 stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a vlastníte automobil, dříve nebo později budete přemýšlet, kde mu nechat prodloužit technickou. Máme pro vás aktuální kontakty i tipy, jak ušetřit.

Na technickou prohlídku se důkladně připravte

Abyste nemuseli řešit „dočasnou technickou“ nebo její propadnutí, je dobré nechat automobil před samotnou návštěvou vybrané stanice technické kontroly v Telči zkontrolovat ve specializovaném autoservise nebo u zkušeného automechanika. Ten vůz prohlédne, případně na místě odstraní závady, které by mohly získání technické ohrozit. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické předkládat.

Šetřete chytře

Pokud si spojíte technickou prohlídku s měřením emisí, můžete v řadě stanic technické kontroly získat zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Ale ušetřit můžete též na povinném ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Jednoduše si ji sjednejte online!