Město Chotěboř najdeme v okrese Havlíčkův Brod v Kraji Vysočina, 14 km severovýchodně od Havlíčkova Brodu. Bydlíte tady a potřebujete zajet s autem na „technickou“? Poradíme, kde hledat stanici technické kontroly v Chotěboři a jak na provozu auta ušetřit.

S dobrou přípravou minimalizujete rizika

Ještě před tím než zvednete telefon a domluvíte si termín prohlídky, zavezte automobil do servisu a nechte ho zkontrolovat zkušeným mechanikem důkladně zkontrolovat. Pamatujte, že během technické bude potřeba mít v pořádku pneumatiky, brzdy, světla, emise, provozní kapaliny i další nezbytnosti. Řada autoservisů naštěstí nabízí služby související s STK a případné závady obratem odstraní.

Ušetřete na prohlídce i povinném ručení

Potřebujete si nechat u automobilu změřit emise? Domluvte se na měření v rámci jedné prohlídky. Získat můžete zajímavou cenu nebo slevu. Chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit? Porovnejte si prostřednictvím našeho nezávislého srovnávače ceny povinného ručení. Třeba zjistíte, že můžete u konkurence platit méně, než doposud.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.