Krnov najdeme v Moravskoslezském kraji, 22 km severozápadně od města Opavy a 18 km severovýchodně od města Bruntál, v podhůří Nízkého Jeseníku. Hornoslezské město obývá asi 23 000 stálých obyvatel. Patříte mezi ně? Pokud ano a vlastníte k tomu vůz, určitě budete dřív nebo později zjišťovat, kde mu nechat prodloužit technickou. Máme pro vás kontakty, adresu i tipy, jak ušetřit.

Neponechávejte nic náhodě

Aby byla technická vozu bez zbytečných komplikací a průtahů prodloužena, vyplatí se ho před samotnou návštěvou stanice technické kontroly Krnov zavézt ke zkušenému automechanikovi nebo do specializovaného autoservisu. Tady překontrolují stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností, jejichž porucha by mohla získání technické ztížit nebo úplně zhatit. Vy si mezitím překontrolujte povinnou výbavu a dokumenty, které budete během technické předkládat.

Malým trikem zvládnete ušetřit

Cena STK se pohybuje okolo 900 – 1300 korun a to v závislosti na místě, kde ji necháte prodloužit. U větších měst je cena pochopitelně vyšší, než u menších městeček nebo obcí. Pokud chcete na návštěvě ušetřit a zároveň potřebujete u auta nechat změřit emise, domluvte si jejich měření na jeden termín. Chcete šetřit ještě více? Prostřednictvím našeho online srovnávače si porovnejte ceny povinného ručení, případně během několika mála kliknutí zažádejte o výhodnější nabídku.

Stanice technické kontroly Krnov:

STK – Krnov, Ve Vrbině 1120/4, 794 01 Krnov, tel. +420 554 625 310