Sviadnov je obcí, kterou najdeme v okrese Frýdek-Místek, v Moravskoslezském kraji. Aktuálně tady žije asi 2 200 stálých obyvatel. Bydlíte ve Sviadnově, vlastníte automobil a přemýšlíte, kde mu nechat prodloužit technickou? Máme pro vás aktuální kontakty a adresu stanice technické kontroly Sviadnov.

Na technickou se připravte

Ještě než si domluvíte termín technické prohlídky, zajeďte s vozem ke zkušenému automechanikovi nebo do specializovaného servisu. Tady vůz prohlédnou a případně odstraní závady, které by mohly získání technické ohrozit. Vy si mezitím překontrolujte povinnou výbavy a dokumenty, které budete během technické prohlídky předkládat.

Šetřete tam, kde to má smysl

Abyste ušetřili, můžete spojit technickou a emisní prohlídku do jednoho termínu. Často můžete získat menší slevu nebo výhodnější cenu. A šetřit můžete též na povinném ručení. To si snadno porovnáte díky naší online kalkulačce, která vám prozradíme, jestli za pojistku neplatíte zbytečně moc.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.