Obec Návsí najdeme v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji. Aktuálně tady žije asi 3 900 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a vlastníte osobní automobil? Pak budete jednou za pár let shánět adresu a kontakty stanice technické kontroly Návsí. Poradíme, kam s plechovým miláčkem zajet a jak (nejen) na technické ušetřit.

Podceňovat technickou se nevyplácí

Aby vás během kontroly nečekalo nepříjemné překvapení, je dobré před samotnou návštěvou vybrané stanice technické kontroly Návsí zavézt automobil do specializovaného autoservisu nebo ke zkušenému automechanikovi. Vy si mezitím překontrolujte stav a složení povinné výbavy, stejně jako dokumenty, které budete během technické předkládat.

Šetřete tam, kde to má smysl

Chcete na technické ušetřit? Pokud potřebujete nechat vozu změřit emise, domluvte se na jejich měření u příležitosti samotné technické. Někde vám můžou nabídnout slevu, jinde zajímavou cenu. Ušetřit ale dost dobře můžete taky na povinném ručení. To snadno porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji online!