Obec Šenov u Nového Jičína, jak už ostatně napovídá její samotný název, se nachází v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Aktuálně tady žije asi 2 100 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte automobil? Pak vám poradíme, kde mu nechat prodloužit technickou.

Bez platné technické na silnice nevyrážejte

U zbrusu nového automobilu je potřeba zajet na technickou prohlídku po čtyřech letech. Následující prohlídky je pak už nutné absolvovat co dva roky. Pokud byste bez platné technické vyrazili na silnice a zastavila vás policejní hlídka, počítejte s tím, že vám může udělit pokutu až do výše 10 000 Kč, v krajním případě odebrat řidičské oprávnění!

Šetřete chytře

Pokud spojíte měření emisí společně s technickou prohlídkou, řada stanic technické kontroly vám může nabídnout výhodnější cenu nebo alespoň menší slevu. A ušetřit můžete též na povinném ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí naší online kalkulačky. Pokud najdete výhodnější nabídku, snadno si ji sjednáte online během několika mála kliknutí.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.