Město Šenov je součástí Moravskoslezského kraje a okresu Ostrava-město. V Šenově žije asi 6 400 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud vlastníte osobní automobil, pak budete dřív nebo později shánět adresu a kontakty stanice technické kontroly Šenov. Poradíme, jak ji najít a jak (nejen) na technické ušetřit.

Na technickou vůz důkladně připravte

Ještě před tím, než do stanice technické kontroly Šenov zamíříte, nechte pro klid v duši vůz zkontrolovat zkušeným automechanikem nebo v ověřeném autoservise. Pokud by zde objevili závady, které by mohly získání technické ztížit nebo dokonce úplně zhatit, na místě je odstraní a vy tak získáte jistotu, že vůz technickou „projde“ bez zbytečných komplikací a průtahů.

Šetřete tam, kde se to doopravdy vyplatí

Víte, jak na provozu plechového miláčka ušetřit? Jedním ze způsobů je spojení technické a emisní prohlídky. Často můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň lepší cenu. A šetřit můžete i na povinném ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí našeho online srovnávače. Pokud najdete výhodnější nabídku, sjednáte si ji pěkně z pohodlí domova.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.