Havířov najdeme v Těšínském Slezsku, asi 11 km jihovýchodně od Ostravy na řece Lučině. Město obývá zhruba 71 tisíc stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a hledáte stanici technické kontroly, kde by vašemu vozu prodloužili technickou, máme pro vás adresu, kam zajet i tipy, jak ušetřit.

Kdo je připraven, není překvapen

Za prodloužení technické si obvykle ve stanicích technické kontroly Havířov účtují zhruba 900 až 1100 korun. Problémem samotné technické však nemusí být její cena, nýbrž riziko, že nebude vašemu vozu prodloužená. K tomu může dojít z celé řady různých příčin.

Proto je dobré nechat auto zkontrolovat u zkušeného mechanika, který prověří jeho brzdy, kapaliny, motor, skla, světla i další nezbytnosti, které během technické mechanici kontrolují. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete k technické předkládat.

Ušetřete na technické i dalších výdajích

Věděli jste, že pokud spojíte měření emisí s technickou kontrolou, můžete získat výhodnější cenu nebo čerpat zajímavou slevu? Řada stanic technické kontroly vám v této oblasti vyjde ráda vstříc. A ušetřit můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí.

Řeč je například o povinném ručení. Protože ho nabízí několik pojišťoven u nás, ceny pojistek se můžou lišit. Abyste zjistili, kde na vás čeká to nejvýhodnější povinné ručení, využijte našeho nezávislého online srovnávače, který za vás jednotlivé nabídky porovná a doporučí tu nejvýhodnější.