Na území Těšínského Slezska, 32 kilometrů jihovýchodně od Ostravy leží město Třinec, které je známé hlavně díky významnému výrobci ocelových válcovaných výrobků. Řeka Olše, která protéká Třincem, tvoří hranici s Polskem. Končí vám na autě technická a hledáte, kde ji v Třinci zajet prodloužit? S tím vám můžeme pomoci a k tomu vám poradíme, jak můžete na provozu vozidla ušetřit.

Čím se připravit na technickou?

Před návštěvou stanice technické kontroly byste měli své auto vzít do kvalitního autoservisu. Zkušení automechanici se vám na auto podívají a drobné neduhy, které by mohly ohrozit prodloužení technické, jsou schopni odstranit na místě během několika pár minut. Kromě toho se vám podívají také na celkový technický stav vozidla a popřípadě doplní provozní kapaliny.

Ušetřete na provozu vozidla

Ušetřit na provozu vozidla můžete například tím, že „technickou“ spojíte i s kontrolou emisí. Technik ze stanice vám díky tomu může nabídnout slevu, či lepší cenu. Ušetřit můžete také na povinném ručení. Zda neplatíte příliš moc, můžete zjistit již během pár minut díky naší nezávisle kalkulaci.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.