Petřvald najdeme zhruba 15 kilometrů severovýchodně od Nového Jičína a 17 km jihozápadně od centra Ostravy. V obci bydlí aktuálně 1800 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a vlastníte osobní automobil? Pak budete dřív nebo později zjišťovat, kde mu nechat prodloužit technickou. Poradíme, kam s vozem zajet a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Technickou se nevyplatí podceňovat

Aby vůz technickou prošel, nechte ho před samotnou návštěvou stanice technické kontroly Petřvald prohlédnout zkušeným mechanikem, nebo ho zavezte do servisu, který běžně navštěvujete. Tady vůz překontrolují, případně odstraní závady, které by mohly získání technické zhatit. Vy si mezitím překontrolujte doklady, které budete během technické předkládat a složení povinné výbavy.

Ušetřete na prohlídce i pojištění

Pokud potřebujete nechat u vozu změřit taky emise, domluvte se na jejich měření u příležitosti samotné technické. Získat můžete zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Chcete na výdajích, které neodmyslitelně s provozem vozidla souvisí ještě více ušetřit? Porovnejte si ceny povinného ručení pomocí naší online kalkulačky a vyberte si produkt, který vám nastavenými parametry a cenami doopravdy sedne!