Kopřivnici najdete v okrese Nový Jičín, v Moravskoslezském kraji, asi 10 kilometrů východně od Nového Jičína a 28 kilometrů jižně od Ostravy. Ve městě žije asi 22 000 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a potřebujete tady nechat prodloužit technickou vašemu vozu? Poradíme, kam s ním zajet a přidáme i nějaké tipy na to, jak (nejen na technické) ušetřit.

Přípravu na STK se nevyplatí podceňovat

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré nechat ho před samotnou STK zkontrolovat v autoservise nebo alespoň u zkušeného mechanika. Ten odstraní případné závady nebo problémy, které by mohly prodloužení technické ohrozit. A vy si mezitím můžete v klidu překontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty, které je nutné během technické předložit.

Šetřete tam, kde to dává smysl

A protože jsme v úvodu slíbili, že přidáme i pár rad, jak (nejen) na technické ušetřit, doplníme, že výhodnější cenu můžete získat ve chvíli, kdy si domluvíte technickou na stejný den jako měření emisí. Další finanční prostředky můžete ušetřit ve chvíli, kdy si u nás porovnáte cenu povinného ručení. Pokud zjistíte, že jinde mají výhodnější nabídku, snadno ji můžete vyřídit online, aniž byste opouštěli pohodlí domova.

Stanice technické kontroly Kopřivnice:

STK KOPR, s. r. o., Nádražní 1599/4, 742 21 Kopřivnice, tel. +420 556 821 690

TESTCAR s. r. o., Dělnická 831, 742 21 Kopřivnice, tel. +420 608 243 431

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.