Štěpánkovice jsou obcí na Hlučínsku, kterou obývá obec přibližně 3 200 stálých obyvatel. Obec najdeme pouhých 10 kilometrů od polských hranic a 13 kilometrů od Opavy. Pokud tady bydlíte a zároveň vlastníte automobil, poradíme, kam s ním zajet a nechat mu prodloužit technickou.

Kdo je připraven, není překvapen

Aby vozu technickou prodloužili bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré ho před samotnou návštěvou vybrané stanice technické kontroly Štěpánkovice nechat zkontrolovat u zkušeného automechanika nebo v seriózním servisu. Tady se zaměří na stav pneumatik, brzd, provozních kapalin i dalších náležitostí. Vy si mezitím zkontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické předkládat.

Praktické tipy, jak ušetřit

Pokud potřebujete nechat u vozu změřit emise, domluvte si jejich měření u příležitosti samotné technické. Získat můžete zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Ušetřit ale můžete také pomocí našeho online srovnávače povinného ručení. Během několika mála kliknutí totiž zjistíte, zda za pojistku neplatíte víc, než je nezbytně nutné.