Bor – město plzeňského kraje, které se nachází asi čtrnáct kilometrů jihovýchodně od Tachova, tvoří 22 místních částí, 744 domů a má přibližně 4 500 obyvatel. Pokud tady bydlíte a zjišťujete, kam zajet se svým plechovým miláčkem kvůli prodloužení „technické“, máme pro seznam STK ve městě Bor a zároveň tipy a triky, jak na provozu vozidla co nejvíce ušetřit.

Na technickou se vyplatí připravit

Během technické kontroly bude automechanik zkoumat brzdy, řízení, nápravy, kola, rám, karoserii, osvětlení, světelnou signalizaci, zatížení životního prostředí (výfukové plyny), předepsanou výbava a samozřejmě identifikátory vozidla s údaji uvedenými v dokladech.

Proto byste měli auto nechat zkontrolovat ve specializovaném autoservise ještě před tím, než na „technickou“ vyrazíte. Ušetříte tak čas, ale i finanční prostředky a minimalizujete riziko, že vám technickou neprodlouží.

Kdo šetří, má za tři

Ušetřit můžete ale nejen na technické, ale také dalších provozních nákladech, které s vozidlem nepochybně souvisí. Jedním z nich je například povinné ručení, které si u nás můžete nezávazně a bezplatně porovnat a zjistit, jestli neplatíte víc, než je nezbytně nutné.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.