Stříbro je městem v okrese Tachov, v Plzeňském kraji, asi 27 kilometrů západně od Plzně. Aktuálně tady žije zhruba 7 700 stálých obyvatel a to na ploše 18,78 km². Pokud jste jedním z nich a vlastníte automobil, poradíme, kam s ním zajet na pravidelnou technickou. Zároveň přidáme pár tipů, jak ušetřit.

Nenechávejte technickou na náhodě

Abyste během technické nemuseli řešit zbytečné komplikace, je dobré zavézt vůz před samotnou prohlídkou k automechanikovi nebo do ověřeného autoservisu. Tady na vozidlu překontrolují jeho brzdy, skla, provozní kapaliny, ale i pneumatiky a další náležitosti. Pokud objeví nějaký neduh, přímo na místě ho odstraní. Vy si mezitím můžete překontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické prohlídky předkládat.

Šetřete tam, kde to má smysl

Abyste na technické ušetřili, zkuste si ji domluvit společně s emisní prohlídkou na jeden termín. Často vám můžou nabídnout výhodnější cenu nebo nějakou tu slevu. Chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit? Porovnejte si u nás cenu povinného ručení! Pokud najdete výhodnější nabídku, snadno si ji sjednáte online.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.