Stříbro je městem v okrese Tachov, v Plzeňském kraji, asi 27 kilometrů západně od Plzně. Aktuálně tady žije zhruba 7 700 stálých obyvatel a to na ploše 18,78 km². Pokud jste jedním z nich a vlastníte automobil, poradíme, kam s ním zajet na pravidelnou technickou. Zároveň přidáme pár tipů, jak ušetřit.

Nenechávejte technickou na náhodě

Abyste během technické nemuseli řešit zbytečné komplikace, je dobré zavézt vůz před samotnou prohlídkou k automechanikovi nebo do ověřeného autoservisu. Tady na vozidlu překontrolují jeho brzdy, skla, provozní kapaliny, ale i pneumatiky a další náležitosti. Pokud objeví nějaký neduh, přímo na místě ho odstraní. Vy si mezitím můžete překontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické prohlídky předkládat.

Šetřete tam, kde to má smysl

Abyste na technické ušetřili, zkuste si ji domluvit společně s emisní prohlídkou na jeden termín. Často vám můžou nabídnout výhodnější cenu nebo nějakou tu slevu. Chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit? Porovnejte si u nás cenu povinného ručení! Pokud najdete výhodnější nabídku, snadno si ji sjednáte online.