Vejprnický potok protéká obcí Vejprnice, která se rozkládá osm kilometrů západně od města Plzeň. Podle zdejších legend místní obyvatelé obec kdysi nazývali též Kulíkov. Všimli jste si, že vám na autě končí technická a hledáte ve Vejprnicích vhodnou stanici, kde vám ji prodlouží? Poradíme, kam s vozem zajet a přidáme i pár tipů, jak na provozu vozidla ušetřit.

Přípravu na STK nepodceňujte

Před samotnou návštěvou stanice technické kontroly byste si měli domluvit také návštěvu servisu. To proto, ať se vyvarujete případným komplikacím, které by mohly získání technické ztížit, nebo dokonce úplně zhatit. Automechanik se vám na automobil podívá a posoudí jeho technický stav. Drobné problémy je schopný vyřešit na místě a vy se poté nemusíte obávat ztráty nálepky.

Jak doopravdy ušetřit?

Doopravdy ušetřit můžete hned několika způsoby. Při objednávání se na STK poptejte, zda vám mohou spojit emisní i technickou kontrolu dohromady během jedné návštěvy. Díky tomu vám technici ze stanice nabídnou lepší cenu, či zajímavou slevu. Kromě STK můžete ušetřit také na povinném ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji online!