Město Kožlany najdeme severovýchodně od Kralovic v okrese Plzeň-sever v Plzeňském kraji. Ve čtyřech vesnicích, které pod Kožlany spadají, trvale žije zhruba 1 500 obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud tady potřebujete vozu nechat prodloužit technickou, víme, kde hledat stanici technické kontroly Kožlany a kolik vás to bude stát.

Bez technické to na silnicích raději nezkoušejte

Platnou technickou musí mít všechna auta, která brázdí naše silnice. Pokud byste měli technickou propadlou, a přesto na silnici vyrazili, hrozí vám až desetitisícová pokuta, případně zákaz řízení.

Proto je dobré zjistit si, kde vám technickou prodlouží a před skončením platnosti té původní se s dostatečným předstihem objednat na prohlídku. Abyste měli jistotu, že technickou projdete, zavezte ještě před kontrolou auto do servisu nebo k automechanikovi.

Kolik vás to všechno bude stát?

Samotná prohlídka „před“ technickou vás vyjde na několik stokorun. Ceny technické se pak pohybují dle konkrétního města. Někde za prodloužení technické zaplatíte 900, jinde klidně 1300 korun.

Pokud chcete ušetřit, domluvte si měření emisí na stejný termín jako technickou. Získat můžete zajímavou slevu nebo výhodnější cenu. A ušetřit můžete taky na povinném ručení. Jeho cenu porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky. A pokud najdete výhodnější nabídku, snadno si ji sjednáte z pohodlí vašeho domova.

Stanice technické kontroly Kožlany:

Miroslav Mourek - Autodílna M + J, Na Mazancích 349, 331 44 Kožlany, tel. +420 373 396 681