Město Přeštice najdeme v okrese Plzeň-jih v Plzeňském kraji, asi 20 kilometrů jižně od Plzně. Aktuálně tady žije zde přibližně cca 7 000 stálých obyvatel. Pokud mezi ně patříte a zároveň vlastníte plechového miláčka, dřív nebo později budete přemýšlet, kde mu nechat prodloužit technickou. Abychom vám ušetřili čas s hledáním, přinášíme adresu i kontakty stanice technické kontrol Přeštice a přidáme i pár tipů, jak na provozu vozidla ušetřit.

Bez platné STK na silnice nevyrážejte

Nechat auto pravidelně kontrolovat ve stanicích technické kontroly je ze zákona povinné. Pokud by vůz nebyl opatřen nálepkou, kterou mu po úspěšném absolvování technické na několik let propůjčí, a vy byste v takovém vozidlu přece jen vyrazili na silnice, riskujete pokutu až do výše 10000 Kč, případně zákaz řízení.

Na technickou se připravte

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a zádrhelů, je dobré ho před samotnou návštěvnou stanice technické kontroly Přeštice zavézt do autoservisu nebo ke zkušenému mechanikovi. Ten vůz prohlédne, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit. Ve finále tak můžete na prohlídce ušetřit.

Šetřete tam, kde to má smysl

A šetřit můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na našem webu si třeba jednoduše porovnáte cenu povinného ručení. A pokud zjistíte, že vám konkurence nabídne výhodnější podmínky, snadno si novou pojistku sjednáte online.