Město Rokycany najdeme v Plzeňském kraji, asi 16 kilometrů východně od Plzně na soutoku Klabavy a Holoubkovského potoka. Podle nejnovějších informací tady žije zhruba 14 000 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a zároveň vlastníte plechového miláčka? Poradíme, kam s ním zajet na technickou prohlídku.

Přípravu na technickou nepodceňujte

Aby byla technická vozidlu bez zbytečných průtahů a komplikací prodloužena, ještě před tím, než si domluvíte termín prohlídky, zavezte automobil do ověřeného autoservisu nebo alespoň ke zkušenému automechanikovi. Ten prověří stav brzd, kapalin, motoru a dalších nezbytností a případné závady odstraní. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete na stanici technické kontroly předkládat.

Kdo šetří, má za tři…

Chcete na prohlídce ušetřit? Spojte ji společně s emisní kontrolou. Získat můžete nižší cenu, nebo alespoň menší slevu. A ušetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí naší nezávislé kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji online!

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.