Tradiční centrum Chodska a zároveň město v Plzeňském kraji, které najdeme asi 47 kilometrů jihozápadně od Plzně a 10 km od německých, obývá přibližně jedenáct tisíc stálých obyvatel. Jste jedním z nich a hledáte stanici technické kontroly Domažlice, kde byste nechali svému vozu prodloužit technickou? Neztrácejte čas! Připravili jsme pro vás přehled stanic, kde STK provádějí a na závěr přidali i pár tipů, jak ušetřit.

STK nepodceňujte

Kontrolu STK se nevyplatí podceňovat. Její neprodloužení vám totiž může pořádně zavařit. Proto je dobré před samotnou návštěvou STK Domažlice nechat auto překontrolovat zkušeným automechanikem, případně odstranit závady, které by mohly ohrozit prodloužení technické. Kontrole je potřeba podrobit pneumatiky, brzdy, světla, emise, provozní kapaliny, složení a stáří povinné výbavy i dokumenty, které budete během kontroly předkládat.

Jednoduché tipy, jak ušetřit

Ve chvíli, kdy se budete objednávat na STK pro město Domažlice, zjistěte si, jestli můžete spojit technickou a emisní kontrolu. Můžete získat výraznou slevu a ušetřit. A další úspora na vás čeká v našem online srovnávači, který za vás porovná ceny povinného ručení a doporučí pojišťovnu, u které získáte nejvýhodnější cenu i řadu benefitů.

Stanice technické kontroly Domažlice

Krčma Auto Chrastavice, Chrastavice 112, 344 01 Chrastavice, tel. +420 602 124 012

Pavel Krčma, Domažlice 29, 344 01 Domažlice, tel. +420 379 768 252