Mýto najdeme v okrese Rokycany v Plzeňském kraji, v údolí Holoubkovského potoka asi jedenáct kilometrů severovýchodně od Rokycan. Aktuálně tady žije na 1 500 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud vlastníte automobil, dřív nebo později budete jistojistě řešit, kde mu nechat prodloužit technickou.

Bez technické na silnice nevyrážejte

Pokud byste technickou neabsolvovali, hrozí vám několikatisícová pokuta a v krajním případě i zákaz řízení. Pro nová vozidla je tato povinnost nutná poprvé po čtyřech letech. U ojetých automobilů se zkracuje na dva roky. Cena technické prohlídky se v závislosti na lokalitě pohybuje okolo 900 – 1100 korun.

Šetřete chytře!

Potřebujete nechat u auta změřit emise? Domluvte si emisní kontrolu na stejný termín jako technickou. Získat můžete výhodnější cenu nebo alespoň nějakou tu slevu. A ušetřit můžete taky na povinném ručení, jehož cenu za vás porovná naše online kalkulačka!

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.